Biesiada Piwna 2014

5 września w Borowej Chacie miała miejsce doroczna Biesiada Piwna Zakładowej Organizacji Związkowej NSZZ „Solidarność” przy MPWiK Jaworzno.

W biesiadzie połączonej z grillem uczestniczyło prawie 100-tu związkowców. Honorowym gościem był Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” Piotr Duda który przekazał uczestnikom biesiady podziękowania za dotychczasowe zaangażowanie na rzecz związku i życzył dalszych sukcesów.

Przewodniczący Komisji Zakładowej Andrzej Dudzik po powitaniu uczestników i zaproszonych gości podziękował członkom organizacji za okazanie zaufania i wybór na kolejną kadencje 2014-2018.

Wśród zaproszonych gości obecni byli członkowie Zarządu Spółki MPWiK z prezesem Józefem Natonkiem, szef Solidarności miejskiej Waldemar Sopata, a także przedstawiciele Komisji Zakładowych NSZZ „Solidarność” z terenu miasta Jaworzna i Regionu Śląsko-Dąbrowskiego. W trakcie biesiady czas uczestnikom umilał zespół muzyczny złożony z kolegów z MPWIK Jaworzno. Biesiada trwała do późnych godzin wieczornych i jak co roku dopisała piękna pogoda.

Dział informacji KZ NSZZ Solidarność przy MPWiK Jaworzno.