Dość lekceważenia społeczeństwa


– Musimy zmienić władzę. Sami od tego koryta nie odejdą – mówił Piotr Duda, przewodniczący KK na sobotniej konwencji prawicy – Dla nich nie ma zahamowań. Nie mają poczucia wstydu i godności.

– Musimy zmienić władzę. Sami od tego koryta nie odejdą – mówił Piotr Duda, przewodniczący KK na sobotniej konwencji prawicy – Dla nich nie ma zahamowań. Nie mają poczucia wstydu i godności. 

 

W Sali Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyła się konwencja „Jedność dla Polski”, która jest pierwszym krokiem do jednoczenia polskiej prawicy. Jarosław Kaczyński prezes PiS wezwał polityków innych prawicowych ugrupowań do odsunięcia na bok osobistych urazów i ambicji, by móc stworzyć jeden zdyscyplinowany klub na prawicy, który odniesie zdecydowane zwycięstwo nad koalicją PO-PSL już w najbliższych wyborach. – Wyciągnijmy wnioski, zjednoczmy się i szybko maszerujmy do przodu, do zwycięstwa – apelował  lider PiS.

Piotr Duda mówił o potrzebie większej aktywności. Jego zdaniem taśmy ujawnione przez dziennikarzy potwierdziły to, co o rządzie było wiadomo już od dawna. – Nie mają poczucia wstydu i godności. Trzeba wyjść na ulicę. NSZZ „Solidarność” jest na to gotowy – deklarował szef Związku – Sytuacja dojrzała aby dyktaturę rządów Donalda Tuska odsunąć od władzy. Dość lekceważenia społeczeństwa!

hd

 

Źródło oficjalna strona KK NSZZ Solidarność.