BENEFIT SYSTEM – NIE CZEKAJ ZAPISZ SIĘ

Informujemy że do 11 kwietnia przyjmujemy zapisy do programu Benefit System który pozwala korzystać z obiektów sportowych w całej Polsce. Oferta skierowana jest dla członków NSZZ „Solidarność”

Informujemy że do 11 kwietnia przyjmujemy zapisy do programu Benefit System

Do 11 kwietnia przyjmujemy zapisy do programu Benefit Systems.

NSZZ „Solidarność” negocjuje korzystną cenę dla członków związku.

Imienna karta MultiSport Plus zapewnia dostęp do ponad 4 tysięcy obiektów rekreacyjno-sportowych w całej Polsce. Na terenie Jaworzna można korzystać m.in:

z Fitness Szok ul. Szczakowska, Cube Szok ul. Olszewskiego 2A,  Kryta Pływalnia w Osiedlu Stałym, basen i sauna w Hotelu Pańska Góra, Euro Gym ul. Sportowa 3,Siłownia w Hotelu Brojan, Szkoła Tańca Sukces ul. Inwalidów Wojennych 10.

Karty Mnultisport  nie można zakupić indywidualnie, jest ona dostępna tylko dla podmiotów prawnych.

W biurze NSZZ „Solidarnść” przyjmujemy zapisy wraz z wpłatą 130 zł

Więcej informacji można uzyskać w pokoju związku, a także pod numerem telefonu (32)3186052 oraz 784986679.

Każdy, kto przystąpi do tego programu otrzymuje imienną kartę Multisport Plus otwierającą drzwi do świata rekreacji.

Dział informacji NSZZ Solidarność MPWiK Jaworzno >>>